Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
z ustami pełnymi kamieni. Im wcześniej wprawisz się w głośnym dopingu, tym lepiej.
7. Nie zapomnij zabrać ze sobą na mecz kanapek, batoników i napojów chłodzących, oczywiście przelanych do płaskich plastikowych butelek, ewentualnie do wentylów i prezerwatyw.
8. Wymyślając dopingujące hasła, które będziesz krzyczał na stadionie, dbaj by były krótkie, treściwe i łatwo się rymowały (twój - wuj, gwizda - glizda).
9. Podczas meczów wyjazdowych poznaj topografię miasta, zapamiętaj wszelkie możliwe drogi ucieczki, na wypadek sprowokowanej przez miejscowych zadymy. Opanuj sztukę szybkiego kamuflażu.
10. Dowiedz się, jakie piwo (bezalkoholowe!) lubi bramkarz twojej drużyny. Gdy zdarzy się cud i nie przepuści on ani razu
z ustami pełnymi kamieni. Im wcześniej wprawisz się w głośnym dopingu, tym lepiej.<br>7. Nie zapomnij zabrać ze sobą na mecz kanapek, batoników i napojów chłodzących, oczywiście przelanych do płaskich plastikowych butelek, ewentualnie do wentylów i prezerwatyw.<br>8. Wymyślając dopingujące hasła, które będziesz krzyczał na stadionie, dbaj by były krótkie, treściwe i łatwo się rymowały (twój - wuj, gwizda - glizda).<br>9. Podczas meczów wyjazdowych poznaj topografię miasta, zapamiętaj wszelkie możliwe drogi ucieczki, na wypadek sprowokowanej przez miejscowych zadymy. Opanuj sztukę szybkiego kamuflażu.<br>10. Dowiedz się, jakie piwo (bezalkoholowe!) lubi bramkarz twojej drużyny. Gdy zdarzy się cud i nie przepuści on ani razu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego