Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.04 (3)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
spokój w treningach, może krótka przerwa. Wiem, co mam zrobić, co poprawić, ale nie mam na to czasu, bo trzeba gonić za Pucharem Świata.
Między Garmisch a Innsbruckiem wydawało się, że jest o wiele lepiej, treningi wyglądały obiecująco. Jednak emocje - nie stres, bo z doktorem Blecharzem nauczyłem się go zwalczać - trochę mi przeszkodziły. Warunki nie miały wielkiego wpływu na mój występ w Innsbrucku. Gdyby mi powiało, to może udałoby się polecieć 121 metrów, ale ten drugi skok był po prostu zły.
To, co wydarzyło się w Wiśle, nie było decydujące. Na początku jak się o tym dowiedziałem, to myślałem, że chodzi
spokój w treningach, może krótka przerwa. Wiem, co mam zrobić, co poprawić, ale nie mam na to czasu, bo trzeba gonić za Pucharem Świata.<br>Między Garmisch a Innsbruckiem wydawało się, że jest o wiele lepiej, treningi wyglądały obiecująco. Jednak emocje - nie stres, bo z doktorem Blecharzem nauczyłem się go zwalczać - trochę mi przeszkodziły. Warunki nie miały wielkiego wpływu na mój występ w Innsbrucku. Gdyby mi powiało, to może udałoby się polecieć 121 metrów, ale ten drugi skok był po prostu zły.<br>To, co wydarzyło się w Wiśle, nie było decydujące. Na początku jak się o tym dowiedziałem, to myślałem, że chodzi
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego