Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.13 (10)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Otóż, pani poseł, chyba się pani myli. Żeby nie było niedomówień, postawiliśmy pytanie drugie: Czy należałoby tak zmienić konstytucję, by umożliwić Aleksandrowi Kwaśniewskiemu kandydowanie po raz trzeci? Za tym głosowało zaledwie 37,7 proc. Polaków. Aż 62,3 proc. było przeciw!
- Kwaśniewski jest już prezydentem od ośmiu lat. Wywołuje pewnie trochę zmęczenia. Może potrzeba odmiany - mówi szef MSWiA, Krzysztof Janik.
Oczywiście nasze badania były jedynie zabawą - konstytucja zabrania ubiegania się prezydentowi o fotel po raz trzeci. Starcia Kwaśniewski kontra Kwaśniewska na pewno nie będzie.
Ale kandydatura samej Kwaśniewskiej może być całkiem serio, choć nadal nie wiadomo, czy SLD zdecyduje się wystawić
Otóż, pani poseł, chyba się pani myli. Żeby nie było niedomówień, postawiliśmy pytanie drugie: Czy należałoby tak zmienić konstytucję, by umożliwić Aleksandrowi Kwaśniewskiemu kandydowanie po raz trzeci? Za tym głosowało zaledwie 37,7 proc. Polaków. Aż 62,3 proc. było przeciw!<br>&lt;q&gt;- Kwaśniewski jest już prezydentem od ośmiu lat. Wywołuje pewnie trochę zmęczenia. Może potrzeba odmiany&lt;/&gt; - mówi szef MSWiA, Krzysztof Janik.<br>Oczywiście nasze badania były jedynie zabawą - konstytucja zabrania ubiegania się prezydentowi o fotel po raz trzeci. Starcia Kwaśniewski kontra Kwaśniewska na pewno nie będzie.<br>Ale kandydatura samej Kwaśniewskiej może być całkiem serio, choć nadal nie wiadomo, czy SLD zdecyduje się wystawić
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego