Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.30 (25)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
gdzieś w zielonym garnizonie w kompletnej głuszy. Słyszeliśmy o pilotach helikopterów wyszkolonych przez Amerykanów do nocnych lotów w trudnych warunkach. Co z nimi?
Wygląda na to, że Sztab Generalny broni się rękami i nogami przed ludźmi kompetentnymi, po to, aby nie wyszła na jaw nieudolność części generalicji. Mało tego, że trwoni się prawdziwe talenty w wojsku. Trwoni się pieniądze wydane na szkolenie ludzi, których odesłano do cywila.
Rząd deklaruje, że buduje nową sprawną armię. Czekamy na konkrety.
GRZEGORZ JANKOWSKI redaktor naczelny

Harry, podziel się majątkiem
Rośnie we mnie pretensja do Harryego. Odziedziczył wielki majątek, a do tej pory nie podzielił się
gdzieś w zielonym garnizonie w kompletnej głuszy. Słyszeliśmy o pilotach helikopterów wyszkolonych przez Amerykanów do nocnych lotów w trudnych warunkach. Co z nimi?<br>Wygląda na to, że Sztab Generalny broni się rękami i nogami przed ludźmi kompetentnymi, po to, aby nie wyszła na jaw nieudolność części generalicji. Mało tego, że trwoni się prawdziwe talenty w wojsku. Trwoni się pieniądze wydane na szkolenie ludzi, których odesłano do cywila.<br>Rząd deklaruje, że buduje nową sprawną armię. Czekamy na konkrety.<br>&lt;au&gt;GRZEGORZ JANKOWSKI redaktor naczelny&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Harry, podziel się majątkiem&lt;/&gt;<br>Rośnie we mnie pretensja do Harryego. Odziedziczył wielki majątek, a do tej pory nie podzielił się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego