Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 24
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
sprzętu medycznego wartości 5.000 zł, który prezentowany był przy okazji sympozjum, odbywającego się w WDW w Kościelisku.
13. 06 po zakończonym meczu piłkarskim w szatni MKS "Jutrzenka" doszło do bójki. Przez swojego kolegę z zespołu pobity został zawodnik tego klubu. Obrażenia na szczęście okazały się lekkie. Czyżby awantury z trybun miały przenieść się do klubowych szatni?
Tak spokojnego tygodnia nie było już dawno. Być może wizyta Ojca Świętego wpłynęła nawet na podhalański "element przestępczy".
- Niemile będzie wspominał sobotnie zakupy na nowotarskim jarmarku jeden ze Słowaków. Padł ofiarą kieszonkowców, którzy skradli mu 500 zł.
- Sobota była również dniem pechowym dla Zofii
sprzętu medycznego wartości 5.000 zł, który prezentowany był przy okazji sympozjum, odbywającego się w WDW w Kościelisku.<br>13. 06 po zakończonym meczu piłkarskim w szatni MKS "Jutrzenka" doszło do bójki. Przez swojego kolegę z zespołu pobity został zawodnik tego klubu. Obrażenia na szczęście okazały się lekkie. Czyżby awantury z trybun miały przenieść się do klubowych szatni?<br>Tak spokojnego tygodnia nie było już dawno. Być może wizyta Ojca Świętego wpłynęła nawet na podhalański "element przestępczy".<br>- Niemile będzie wspominał sobotnie zakupy na nowotarskim jarmarku jeden ze Słowaków. Padł ofiarą kieszonkowców, którzy skradli mu 500 zł.<br>- Sobota była również dniem pechowym dla Zofii
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego