Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.19 (15)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
ogrodzeniem, rozpoczął się po pierwszych skokach sobotniego konkursu. Na policję i ochronę poleciała tablica z regulaminem obiektu, a potem nastąpił szturm.
Fani znaleźli miejsce, w którym nie było ochroniarzy. Zdenerwowani całą sytuacją, krzycząc: "Mamy bilety, chcemy wejść", wyłamali bramę. W tym momencie szeregi ochroniarzy i policji zablokowały im dostęp do trybun. Niektórzy mimo to usiłowali przedostać się dalej. Już po chwili z tłumu wyniesiono stratowaną kobietę, którą natychmiast przewieziono do szpitala.
- Nic jej się nie stało. Po prostu zasłabła - wyjaśniał jeden z sanitariuszy.
Policja szybko uporała się z atakującymi, których najpierw powalała na ziemię, a potem pakowała do radiowozów.
- Nie bijcie
ogrodzeniem, rozpoczął się po pierwszych skokach sobotniego konkursu. Na policję i ochronę poleciała tablica z regulaminem obiektu, a potem nastąpił szturm.<br>Fani znaleźli miejsce, w którym nie było ochroniarzy. Zdenerwowani całą sytuacją, krzycząc: "Mamy bilety, chcemy wejść", wyłamali bramę. W tym momencie szeregi ochroniarzy i policji zablokowały im dostęp do trybun. Niektórzy mimo to usiłowali przedostać się dalej. Już po chwili z tłumu wyniesiono stratowaną kobietę, którą natychmiast przewieziono do szpitala.<br>&lt;q&gt;- Nic jej się nie stało. Po prostu zasłabła&lt;/&gt; - wyjaśniał jeden z sanitariuszy.<br>Policja szybko uporała się z atakującymi, których najpierw powalała na ziemię, a potem pakowała do radiowozów.<br>&lt;q&gt;- Nie bijcie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego