Rok: 2001
najbliższych dniach ma być przeprowadzona sekcja zwłok dziecka. Zostanie także przesłuchana taśma, na której rejestrowane są rozmowy telefoniczne z nowosolskim pogotowiem.
(PAP)

Zwycięska bitwa na Ullevaal

Oslo W sobotę po dramatycznym meczu piłkarska reprezentacja Polski pokonała faworyzowanych Norwegów 3:2.
Spotkanie na stadionie Ullevaal rozpoczęło się, jak thriller Hitchcocka, od trzęsienia ziemi. Po półgodzinie gry Polacy prowadzili 2:0. Potem napięcie rosło.
Sprawcą niespodzianki okazał się Emmanuel Olisadebe, który z zimną krwią wykorzystał piękną akcję Piotra Świerczewskiego i Michała Żewłakowa. Osiem minut później czarnoskóry piłkarz trafił do siatki z 20 metrów, obok bezradnego bramkarza Norwegów.
"Wikingowie" nie dali za wygraną i doprowadzili
najbliższych dniach ma być przeprowadzona sekcja zwłok dziecka. Zostanie także przesłuchana taśma, na której rejestrowane są rozmowy telefoniczne z nowosolskim pogotowiem.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zwycięska bitwa na Ullevaal&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Oslo&lt;/&gt; W sobotę po dramatycznym meczu piłkarska reprezentacja Polski pokonała faworyzowanych Norwegów 3:2.<br>Spotkanie na stadionie Ullevaal rozpoczęło się, jak thriller Hitchcocka, od trzęsienia ziemi. Po półgodzinie gry Polacy prowadzili 2:0. Potem napięcie rosło.<br>Sprawcą niespodzianki okazał się Emmanuel Olisadebe, który z zimną krwią wykorzystał piękną akcję Piotra Świerczewskiego i Michała Żewłakowa. Osiem minut później czarnoskóry piłkarz trafił do siatki z 20 metrów, obok bezradnego bramkarza Norwegów.<br>"Wikingowie" nie dali za wygraną i doprowadzili