Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Ganga i Jamuna Shrestha zostały przywiezione do Singapuru pół roku temu.
Koszty operacji pokrywa singapurskie społeczeństwo, które odpowiedziało na apel o pomoc dla bliźniąt. Lekarze operują za darmo.
Dzieciom - pochodzącym z biednej rodziny w Nepalu - towarzyszą rodzice oraz dziadek. Krewni dziewczynek mieszkają w koszarach batalionu nepalskich wojowników - Gurkhów, stanowiących tu trzon sił ochrony rządu.
(PAP)Pig Brother promuje mięso

media Austriacki Związek Młodych Rolników zaproponował alternatywę telewidzom, którzy dość już mają "Wielkiego Brata". Pojawił się "Świński Brat".
Po angielsku brzmi to nawet lepiej, bo fonetycznie podobnie: Big Brother oraz Pig Brother. "Świński Brat" to internetowa transmisja na żywo z pewnej austriackiej
Ganga i Jamuna Shrestha zostały przywiezione do Singapuru pół roku temu.<br>Koszty operacji pokrywa singapurskie społeczeństwo, które odpowiedziało na apel o pomoc dla bliźniąt. Lekarze operują za darmo.<br>Dzieciom - pochodzącym z biednej rodziny w Nepalu - towarzyszą rodzice oraz dziadek. Krewni dziewczynek mieszkają w koszarach batalionu nepalskich wojowników - Gurkhów, stanowiących tu trzon sił ochrony rządu.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Pig Brother promuje mięso&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;media&lt;/&gt; Austriacki Związek Młodych Rolników zaproponował alternatywę telewidzom, którzy dość już mają "Wielkiego Brata". Pojawił się "Świński Brat".<br>Po angielsku brzmi to nawet lepiej, bo fonetycznie podobnie: Big Brother oraz Pig Brother. "Świński Brat" to internetowa transmisja na żywo z pewnej austriackiej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego