Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 08.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
żelu nawilżającego, reszta manewrów będzie o wiele łatwiejsza). Następnie przesuń dłoń do góry, trzymając penis dość mocno.
- Kiedy dotrzesz już do główki, przekręć nadgarstek i otwórz dłoń tak, aby jej wnętrze spoczywało na szczycie główki penisa - mówi Lou Paget. - Pieść główkę przez parę chwil, masując ją wnętrzem dłoni. Potem chwyć trzon z powrotem w dłoń i kontynuuj poprzedni ruch, tym razem w dół. Powtarzając tę sekwencję z jednoczesnym jej przyspieszaniem spowodujesz, że twój chłopak znajdzie się na granicy niesamowitego orgazmu albo nawet jeszcze dalej.

8. Jego krocze
A dokładnie mówiąc, ten niewielki odcinek między moszną a odbytem. Schowany głęboko pod skórą
żelu nawilżającego, reszta manewrów będzie o wiele łatwiejsza). Następnie przesuń dłoń do góry, trzymając penis dość mocno.<br>- Kiedy dotrzesz już do główki, przekręć nadgarstek i otwórz dłoń tak, aby jej wnętrze spoczywało na szczycie główki penisa - mówi Lou Paget. - Pieść główkę przez parę chwil, masując ją wnętrzem dłoni. Potem chwyć trzon z powrotem w dłoń i kontynuuj poprzedni ruch, tym razem w dół. Powtarzając tę sekwencję z jednoczesnym jej przyspieszaniem spowodujesz, że twój chłopak znajdzie się na granicy niesamowitego orgazmu albo nawet jeszcze dalej.<br><br>8. Jego krocze<br>A dokładnie mówiąc, ten niewielki odcinek między moszną a odbytem. Schowany głęboko pod skórą
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego