Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
wskazujący i dwa środkowe, tak aby wystawały kostki. Potem, używając płaskiej części palców, tej pomiędzy kostkami, zacznij pocierać i ugniatać lekko perineum. Gdy on zbliża się do orgazmu, uciśnij to miejsce mocno... i wyślij go do seksualnego raju.

Sekret nr 2:
Sekretne "pole rozkoszy"
Tam, gdzie główka schodzi się z trzonem penisa, jest szczególnie unerwione miejsce i przez to wyjątkowo wrażliwe, a właściwie nadwrażliwe na dotyk. Kolejnym gorącym punktem jest wędzidło, podłużna ścieżka ze skóry, która przebiega wzdłuż spodniej strony żołędzi.

- Co z tym zrobić?
Oddaj szczególny hołd temu miejscu za pomocą twojego języka, pamiętaj jednak, by robić to delikatnie i
wskazujący i dwa środkowe, tak aby wystawały kostki. Potem, używając płaskiej części palców, tej pomiędzy kostkami, zacznij pocierać i ugniatać lekko perineum. Gdy on zbliża się do orgazmu, uciśnij to miejsce mocno... i wyślij go do seksualnego raju.<br><br>Sekret nr 2:<br>Sekretne "pole rozkoszy"<br>Tam, gdzie główka schodzi się z trzonem penisa, jest szczególnie unerwione miejsce i przez to wyjątkowo wrażliwe, a właściwie nadwrażliwe na dotyk. Kolejnym gorącym punktem jest wędzidło, podłużna ścieżka ze skóry, która przebiega wzdłuż spodniej strony żołędzi.<br><br>- Co z tym zrobić?<br>Oddaj szczególny hołd temu miejscu za pomocą twojego języka, pamiętaj jednak, by robić to delikatnie i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego