Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
Zapraszamy na nasz portal wszystkich czytelników interesujących się problemami Pasłęka i okolic. W NetGazecie znajdziecie ciekawe informacje i artykuły. Publikować będziemy oryginalne zdjęcia i prace plastyczne. Zaprosiliśmy do współpracy znanych twórców. Liczymy również na Wasz wkład w redagowanie codziennych informacji. NetGazetę tworzą ludzie związani ze środowiskiem Głosu Pasłęka.
Wojtek Borysiewicz
Wojtek Borysiewicz - lekkoatleta, skoczek wzwyż, reprezentant Polski, były zawodnik Klubu Sportowego Pasłęczanka, zawodnik Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego, od roku mieszka i trenuje w USA. Obecnie przyjechał do Polski na święta i urlop.
Jak to się stało, że wyjechałeś do USA?
W 2002 roku
Zapraszamy na nasz portal wszystkich czytelników interesujących się problemami Pasłęka i okolic. W NetGazecie znajdziecie ciekawe informacje i artykuły. Publikować będziemy oryginalne zdjęcia i prace plastyczne. Zaprosiliśmy do współpracy znanych twórców. Liczymy również na Wasz wkład w redagowanie codziennych informacji. NetGazetę tworzą ludzie związani ze środowiskiem Głosu Pasłęka.&lt;/&gt;<br>&lt;div type="convers"&gt;&lt;tit&gt;Wojtek Borysiewicz&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;Wojtek Borysiewicz - lekkoatleta, skoczek wzwyż, reprezentant Polski, były zawodnik Klubu Sportowego Pasłęczanka, zawodnik Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego, od roku mieszka i trenuje w USA. Obecnie przyjechał do Polski na święta i urlop.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Jak to się stało, że wyjechałeś do USA? &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;W 2002 roku
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego