Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 01.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
obarczanie Izby winą za problemy ZUS jest nieuczciwe. Powiedział, że w związku z raportem dotyczącym ZUS ,odczuwa niepokojące naciski". - Izba nie może pracować w atmosferze jakichkolwiek nacisków - stwierdził, nie precyzując, czy chodzi o naciski polityczne.
Prezes NIK podkreśla, że szef ZUS już w 1998 r. otrzymał protokół kontrolny. Na jesieni ub.r. zostały mu również przekazane wystąpienia pokontrolne, zawierające konkretne wnioski dotyczące komputeryzacji ubezpieczalni. Wojciechowski twierdzi, że skorzystał z nich obecny prezes ZUS Lesław Gajek, tworząc swój program naprawczy zakładu.
Posłowie AWS domagają się, aby Sejmowa Komisja Kontroli Państwowej przeprowadziła w NIK inspekcję.


Sądy kościelne chcą mieć wgląd do dokumentacji dotyczącej
obarczanie Izby winą za problemy ZUS jest nieuczciwe. Powiedział, że w związku z raportem dotyczącym ZUS ,odczuwa niepokojące naciski". - Izba nie może pracować w atmosferze jakichkolwiek nacisków - stwierdził, nie precyzując, czy chodzi o naciski polityczne. <br>Prezes NIK podkreśla, że szef ZUS już w 1998 r. otrzymał protokół kontrolny. Na jesieni ub.r. zostały mu również przekazane wystąpienia pokontrolne, zawierające konkretne wnioski dotyczące komputeryzacji ubezpieczalni. Wojciechowski twierdzi, że skorzystał z nich obecny prezes ZUS Lesław Gajek, tworząc swój program naprawczy zakładu. <br>Posłowie AWS domagają się, aby Sejmowa Komisja Kontroli Państwowej przeprowadziła w NIK inspekcję.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Sądy kościelne chcą mieć wgląd do dokumentacji dotyczącej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego