Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.11 (35)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Wynik jest tragiczny. Tu na jezdni jest ciemniej niż na małej Hożej czy Przybyszewskiego na Bielanach. Skandal!Walczcie z nami o oświetlenie!
Włączcie się do naszej akcji! Jeśli znacie ulicę, na której jest tak ciemno, że nie czujecie się bezpiecznie - dajcie znać. A może chcecie pokazać miejsce, nawet gdzieś na uboczu, gdzie jest tak jasno jak w dzień! Czekamy na wszelkie opinie na temat światła ulicznego w Warszawie.
Możecie dzwonić pod numer 608 56 60 lub wysyłać e-maile na adres
mgermak@e-Fakt.pl
MAŁGORZATA GERMAK

Strażnicy wyłapali 13 szczeniaków
Wychowały się w norach, pod gruzami i śmieciami. Wczoraj patrol
Wynik jest tragiczny. Tu na jezdni jest ciemniej niż na małej Hożej czy Przybyszewskiego na Bielanach. Skandal!<br><br>&lt;gap&gt;<br><br>&lt;hi&gt;Walczcie z nami o oświetlenie!&lt;/&gt;<br>Włączcie się do naszej akcji! Jeśli znacie ulicę, na której jest tak ciemno, że nie czujecie się bezpiecznie - dajcie znać. A może chcecie pokazać miejsce, nawet gdzieś na uboczu, gdzie jest tak jasno jak w dzień! Czekamy na wszelkie opinie na temat światła ulicznego w Warszawie.<br>Możecie dzwonić pod numer 608 56 60 lub wysyłać e-maile na adres<br>mgermak@e-Fakt.pl<br>&lt;au&gt;MAŁGORZATA GERMAK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Strażnicy wyłapali 13 szczeniaków&lt;/&gt;<br>Wychowały się w norach, pod gruzami i śmieciami. Wczoraj patrol
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego