Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 07.26
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
o lubuskim fatum. Bo tak już jest, że jak gdzieś dzielą złotówki zdrowotne, to ten region dostaje resztki. Najlepszym dowodem - projekt budżetu NFZ na przyszły rok.
Z programu nowotworowego Lubuskie pewnie więc znów dostanie, co złośliwy kot napłakał.
Już dziś w Lubuskim Centrum Onkologicznym w Zielonej Górze martwią się, czy uda się wykorzystać nowiutki akcelerator. Propozycja finansowa centrali NFZ nie daje na to nadziei. Pozostaje powalczyć o złotówki z onkologicznego programu. I to jak najszybciej. Żeby potem nie zwalać wszystkiego na fatum.
GRAŻYNA ZWOLIŃSKAForum Czytelników

Beata z Zielonej Góry: - Nie zgadzam się z wypowiedzią Czytelnika z Sulęcina (Forum Czytelników z
o lubuskim fatum. Bo tak już jest, że jak gdzieś dzielą złotówki zdrowotne, to ten region dostaje resztki. Najlepszym dowodem - projekt budżetu NFZ na przyszły rok. <br>Z programu nowotworowego Lubuskie pewnie więc znów dostanie, co złośliwy kot napłakał. <br>Już dziś w Lubuskim Centrum Onkologicznym w Zielonej Górze martwią się, czy uda się wykorzystać nowiutki akcelerator. Propozycja finansowa centrali NFZ nie daje na to nadziei. Pozostaje powalczyć o złotówki z onkologicznego programu. I to jak najszybciej. Żeby potem nie zwalać wszystkiego na fatum.<br>&lt;au&gt;GRAŻYNA ZWOLIŃSKA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;Forum Czytelników&lt;/&gt;<br><br>Beata z Zielonej Góry: - Nie zgadzam się z wypowiedzią Czytelnika z Sulęcina (Forum Czytelników z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego