Typ tekstu: Książka
Autor: Wojtyszko Maciej
Tytuł: Bromba i inni
Rok wydania: 1993
Rok powstania: 1975
mieć prawo
i vice versa naprzeciw!!!

A oto legenda związana ze Świętem Wielkiego Odbicia: Dawno, dawno temu, kiedy na świecie nie było jeszcze luster, Vicewersowie prowadzili trudny i pełen wyrzeczeń tryb życia. Podróżowali od strumyka do jeziorka, od jeziorka do rzeczki, od rzeczki do jakiegoś źródełka - wszystko w nadziei, że uda im się osiągnąć tak zwane podwójne odbicie, które jest warunkiem ich dobrego samopoczucia.
Nikt wtedy nawet nie marzył o salach baletowych pełnych luster, wielkich halach teatralnych, ba, zwykła szyba wydawała się czymś nieosiągalnym, zresztą nie została jeszcze po prostu wynaleziona.
Otóż któregoś dnia dotarła do Vicewersów wiadomość, jakoby pewien król
mieć prawo<br>i vice versa naprzeciw!!!&lt;/&gt;<br><br>A oto legenda związana ze Świętem Wielkiego Odbicia: Dawno, dawno temu, kiedy na świecie nie było jeszcze luster, Vicewersowie prowadzili trudny i pełen wyrzeczeń tryb życia. Podróżowali od strumyka do jeziorka, od jeziorka do rzeczki, od rzeczki do jakiegoś źródełka - wszystko w nadziei, że uda im się osiągnąć tak zwane podwójne odbicie, które jest warunkiem ich dobrego samopoczucia.<br>Nikt wtedy nawet nie marzył o salach baletowych pełnych luster, wielkich halach teatralnych, ba, zwykła szyba wydawała się czymś nieosiągalnym, zresztą nie została jeszcze po prostu wynaleziona.<br>Otóż któregoś dnia dotarła do Vicewersów wiadomość, jakoby pewien król
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego