Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 8 (sierpień)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
do wkroczenia w świat podwodnego seksu powinien być wybór odpowiedniego zbiornika wodnego. Idealne miejsce to takie, gdzie nie ma policji wodnej, elektrycznych węgorzy, raków, rekinów-ludojadów. Dobrze byłoby również, gdyby woda miała odpowiednią temperaturę. Zbyt niska spowoduje, że osiągnięcie i utrzymanie erekcji wymagać będzie nadludzkiego wysiłku. Ale jeżeli ci się uda, a normalnie masz kłopoty z przedwczesnym wytryskiem, zimna woda stanie się twoim sprzymierzeńcem.
Przed podjęciem ostatecznej decyzji, musisz wiedzieć także, że:
- Woda nie likwiduje tarcia.
- W wodzie możesz mieć kłopoty z penetracją. Dlatego najpierw powinieneś wniknąć - swoją partnerką, a dopiero potem zanurzyć się razem z nią.
- Wprawdzie nie ma naukowych
do wkroczenia w świat podwodnego seksu powinien być wybór odpowiedniego zbiornika wodnego. Idealne miejsce to takie, gdzie nie ma policji wodnej, elektrycznych węgorzy, raków, rekinów-ludojadów. Dobrze byłoby również, gdyby woda miała odpowiednią temperaturę. Zbyt niska spowoduje, że osiągnięcie i utrzymanie erekcji wymagać będzie nadludzkiego wysiłku. Ale jeżeli ci się uda, a normalnie masz kłopoty z przedwczesnym wytryskiem, zimna woda stanie się twoim sprzymierzeńcem.<br>Przed podjęciem ostatecznej decyzji, musisz wiedzieć także, że:<br>- Woda nie likwiduje tarcia.<br>- W wodzie możesz mieć kłopoty z penetracją. Dlatego najpierw powinieneś wniknąć - swoją partnerką, a dopiero potem zanurzyć się razem z nią.<br>- Wprawdzie nie ma naukowych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego