Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.05 (4)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
ekipie kilku siatkarzy cierpiało na niestrawność.
- To prawdopodobnie była grypa żołądkowa. Nie wierzę, żeby ktoś chciał nas podtruć, ale musimy uważać, co mamy na talerzu. Staramy się nie jeść słodyczy, bo podejrzewamy, że to one dały nam ostatnio w kość - powiedział Faktowi Piotr Gruszka (26 l.).
Nasi siatkarze wierzą, że uda im się wygrać turniej w Lipsku. Tylko pierwsze miejsce daje kwalifikację olimpijską.
- Nie jesteśmy faworytami i bardzo dobrze. Teraz odpowiedzialność za wynik spoczywa na naszych siatkarkach, my atakujemy z cienia - mówi Gruszka.
Pierwsi rywale Polaków nie są potęgą, choć wygrali pierwszy mecz w turnieju z Bułgarią 3:0. Może dlatego
ekipie kilku siatkarzy cierpiało na niestrawność.<br>&lt;q&gt;- To prawdopodobnie była grypa żołądkowa. Nie wierzę, żeby ktoś chciał nas podtruć, ale musimy uważać, co mamy na talerzu. Staramy się nie jeść słodyczy, bo podejrzewamy, że to one dały nam ostatnio w kość&lt;/&gt; - powiedział Faktowi Piotr Gruszka (26 l.).<br>Nasi siatkarze wierzą, że uda im się wygrać turniej w Lipsku. Tylko pierwsze miejsce daje kwalifikację olimpijską.<br>&lt;q&gt;- Nie jesteśmy faworytami i bardzo dobrze. Teraz odpowiedzialność za wynik spoczywa na naszych siatkarkach, my atakujemy z cienia&lt;/&gt; - mówi Gruszka.<br>Pierwsi rywale Polaków nie są potęgą, choć wygrali pierwszy mecz w turnieju z Bułgarią 3:0. Może dlatego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego