Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 6
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
inaczej niż sugerowali to moi rodzice. Ona mówiła, że to nie jest "dziwkarski charakter", tylko choroba, z którą powinnam pójść jak najszybciej do lekarza.
Karolina od roku jest pod kontrolą seksuologa i psychoterapeuty, leczy się także farmakologicznie.
- Na razie żar w moim brzuchu trochę wystygł - mówi. - Mam nadzieję, że kiedyś uda się go zupełnie wygasić i będę mogła zacząć żyć normalnie. A nie od jednego faceta do drugiego.
- Nimfomania to nie jest wynalazek współczesności. Co najmniej kilka historycznych postaci było obdarzonych nadmiernym popędem płciowym. Na przykład caryca Katarzyna Wielka - słynne są jej "romanse" ze stajennymi i gwardzistami. Jednak nimfomania nie leży
inaczej niż sugerowali to moi rodzice. Ona mówiła, że to nie jest "&lt;orig&gt;dziwkarski&lt;/&gt; charakter", tylko choroba, z którą powinnam pójść jak najszybciej do lekarza.<br>Karolina od roku jest pod kontrolą seksuologa i psychoterapeuty, leczy się także farmakologicznie.<br>- Na razie żar w moim brzuchu trochę wystygł - mówi. - Mam nadzieję, że kiedyś uda się go zupełnie wygasić i będę mogła zacząć żyć normalnie. A nie od jednego faceta do drugiego.<br>- Nimfomania to nie jest wynalazek współczesności. Co najmniej kilka historycznych postaci było obdarzonych nadmiernym popędem płciowym. Na przykład caryca Katarzyna Wielka - słynne są jej "romanse" ze stajennymi i gwardzistami. Jednak nimfomania nie leży
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!