Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 10 (18)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
począwszy od osób prywatnych, aż po wielkie zachodnie instytucje finansowe, tak, że ministerstwo finansów ledwo nadąża z ich wypuszczaniem. Wynika to stąd, że obecnie w Polsce pieniądze ulokowane w ten sposób rozmnażają się prawie jak króliki, a przynajmniej lepiej niż na tak zwanych rynkach rozwiniętych.
Aby zakupić obligacje państwowe, musimy udać się z dowodem osobistym do jednego z biur maklerskich, które prowadzone są najczęściej przez banki. Kupując obligacje nie ponosimy żadnych dodatkowych opłat. Możemy kupić jeden z trzech rodzajów obligacji:
1) 3-letnią o zmiennym oprocentowaniu,
2) roczną o zmiennym oprocentowaniu,
3) roczną o stałym oprocentowaniu.
Oczywiście w danym biurze maklerskim
począwszy od osób prywatnych, aż po wielkie zachodnie instytucje finansowe, tak, że ministerstwo finansów ledwo nadąża z ich wypuszczaniem. Wynika to stąd, że obecnie w Polsce pieniądze ulokowane w ten sposób rozmnażają się prawie jak króliki, a przynajmniej lepiej niż na tak zwanych rynkach rozwiniętych.<br>Aby zakupić obligacje państwowe, musimy udać się z dowodem osobistym do jednego z biur maklerskich, które prowadzone są najczęściej przez banki. Kupując obligacje nie ponosimy żadnych dodatkowych opłat. Możemy kupić jeden z trzech rodzajów obligacji:<br>1) 3-letnią o zmiennym oprocentowaniu,<br>2) roczną o zmiennym oprocentowaniu,<br>3) roczną o stałym oprocentowaniu.<br>Oczywiście w danym biurze maklerskim
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego