Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
oczywiście. Jaki mężczyzna jest w stanie ci zaimponować?
Sylwia: W wyborze mężczyzn zawsze kieruję się intuicją i jak do tej pory nie zawiodła mnie ona. Facet musi mieć w sobie to coś, co sprawia, że wydaje mi się interesujący już przy pierwszym spotkaniu.
CKM: Równie szczęśliwie jak na interesującego mężczyznę udało ci się trafić na plan filmu Mariusza Trelińskiego "Egoiści".
Sylwia: Tak, to był całkowity przypadek. Zaproponowano mi rolę, zgodziłam się. Było to dla mnie nowe doświadczenie i wyzwanie. Po tej przygodzie złapałam filmowego bakcyla i zamierzam rozwijać się w tym kierunku.
CKM: Pięknie, zamierzasz rozwijać się w tym kierunku. Wierzysz
oczywiście. Jaki mężczyzna jest w stanie ci zaimponować?<br>Sylwia: W wyborze mężczyzn zawsze kieruję się intuicją i jak do tej pory nie zawiodła mnie ona. Facet musi mieć w sobie to coś, co sprawia, że wydaje mi się interesujący już przy pierwszym spotkaniu.<br>CKM: Równie szczęśliwie jak na interesującego mężczyznę udało ci się trafić na plan filmu Mariusza Trelińskiego "Egoiści".<br>Sylwia: Tak, to był całkowity przypadek. Zaproponowano mi rolę, zgodziłam się. Było to dla mnie nowe doświadczenie i wyzwanie. Po tej przygodzie złapałam filmowego bakcyla i zamierzam rozwijać się w tym kierunku.<br>CKM: Pięknie, zamierzasz rozwijać się w tym kierunku. Wierzysz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego