Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
przypadku kredytu mieszkaniowego podstawowym zabezpieczeniem jest hipoteka, czyli adnotacja o długu w księdze wieczystej nieruchomości. Taki wpis wygasa w momencie spłaty ostatniej raty kredytu.
Jeżeli nieruchomość nie ma ustanowionej hipoteki, bank do momentu jej założenia będzie wymagał zabezpieczenia przejściowego w postaci ubezpieczenia kredytu lub poręczenia osób trzecich. Żyranci powinni mieć udokumentowane dochody na poziomie dochodów osoby, która ubiega się o kredyt.
Agata MiazekZaciągnięcie kredytu na budowę domu to ważna decyzja

Pożyczki i kredyty

Codziennie ludzie pożyczają sobie różne przedmioty - najczęściej pieniądze.
Często taka pożyczka ratuje od finansowego krachu pod koniec miesiąca lub pozwala np. na kupno ciekawej książki.
Problem pojawia
przypadku kredytu mieszkaniowego podstawowym zabezpieczeniem jest hipoteka, czyli adnotacja o długu w księdze wieczystej nieruchomości. Taki wpis wygasa w momencie spłaty ostatniej raty kredytu.<br>Jeżeli nieruchomość nie ma ustanowionej hipoteki, bank do momentu jej założenia będzie wymagał zabezpieczenia przejściowego w postaci ubezpieczenia kredytu lub poręczenia osób trzecich. Żyranci powinni mieć udokumentowane dochody na poziomie dochodów osoby, która ubiega się o kredyt.<br>&lt;au&gt;Agata Miazek&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zaciągnięcie kredytu na budowę domu to ważna decyzja&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Pożyczki i kredyty&lt;/&gt;<br><br>Codziennie ludzie pożyczają sobie różne przedmioty - najczęściej pieniądze.<br>Często taka pożyczka ratuje od finansowego krachu pod koniec miesiąca lub pozwala np. na kupno ciekawej książki.<br>Problem pojawia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego