Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kulinarne
Rok: 2003
nie ustępuje temu, jaki uzyskuje się stosując klasyczne, wyrafinowane sposoby. To także najbardziej ekonomiczny proces parzenia, dający 20-30 proc. oszczędności.
ROOIBOS
Nie zawiera kofeiny, za to posiada antyutleniacze i minerały. ROOIBOS ze względu na swój wyjątkowy skład wskazana jest dla dzieci i sportowców.
PU-ERH
Zasłużoną sławę przyniosły jej udokumentowane niedawno właściwości pomagające walczyć z nadwagą,. Pobudza przy tym pracę wątroby, obniża poziom cholesterolu, oczyszcza organizm z toksyn.
SAFARI DO BIURA I NA RODZINNY STÓŁ
Safari z autofiltrem to wyjątkowa kompozycja wysokogatunkowych herbat czarnych z Wyżyny Kilimandżaro. Dzięki doskonałym warunkom klimatycznym i glebowym panującym na plantacjach herbata Safari zyskuje piękny
nie ustępuje temu, jaki uzyskuje się stosując klasyczne, wyrafinowane sposoby. To także najbardziej ekonomiczny proces parzenia, dający 20-30 proc. oszczędności.<br>&lt;name type="prod"&gt;ROOIBOS&lt;/&gt;<br>Nie zawiera kofeiny, za to posiada antyutleniacze i minerały. &lt;name type="prod"&gt;ROOIBOS&lt;/&gt; ze względu na swój wyjątkowy skład wskazana jest dla dzieci i sportowców.<br>&lt;name type="prod"&gt;PU-ERH&lt;/&gt;<br>Zasłużoną sławę przyniosły jej udokumentowane niedawno właściwości pomagające walczyć z nadwagą,. Pobudza przy tym pracę wątroby, obniża poziom cholesterolu, oczyszcza organizm z toksyn.<br>&lt;name type="prod"&gt;SAFARI&lt;/&gt; DO BIURA I NA RODZINNY STÓŁ<br>&lt;name type="prod"&gt;Safari&lt;/&gt; z autofiltrem to wyjątkowa kompozycja wysokogatunkowych herbat czarnych z Wyżyny Kilimandżaro. Dzięki doskonałym warunkom klimatycznym i glebowym panującym na plantacjach herbata &lt;name type="prod"&gt;Safari&lt;/&gt; zyskuje piękny
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego