Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Wyborcza
Nr: 3.04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
przekaże tylko te, które ma. Jeśli pracownik będzie chciał dostarczyć papiery, których jego obecny pracodawca nie przechowuje (np. z poprzednich lat i miejsc pracy z okresu, gdy lepiej zarabiał, co wpłynie korzystnie na wysokość kapitału początkowego), będzie musiał sam ich szukać. Jeśli nie znajdzie, ZUS wyliczy mu kapitał z innych udokumentowanych lat, nawet gdy gorzej wtedy zarabiał.
Choć więc na wszystko jest kilka lat, już dziś każdy powinien się zainteresować swoim dossier z miejsc pracy. Nie warto zwlekać, bo później może nam grozić prawdziwy najazd na archiwa.
JOLANTA KORAL


ONZ bada Czeczenię
TAKIE MIEJSCE NIE ISTNIEJE
Komisarzowi ONZ ds. praw człowieka
przekaże tylko te, które ma. Jeśli pracownik będzie chciał dostarczyć papiery, których jego obecny pracodawca nie przechowuje (np. z poprzednich lat i miejsc pracy z okresu, gdy lepiej zarabiał, co wpłynie korzystnie na wysokość kapitału początkowego), będzie musiał sam ich szukać. Jeśli nie znajdzie, &lt;name type="org"&gt;ZUS&lt;/name&gt; wyliczy mu kapitał z innych udokumentowanych lat, nawet gdy gorzej wtedy zarabiał. <br>Choć więc na wszystko jest kilka lat, już dziś każdy powinien się zainteresować swoim dossier z miejsc pracy. Nie warto zwlekać, bo później może nam grozić prawdziwy najazd na archiwa. <br>&lt;au&gt;JOLANTA KORAL&lt;/au&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="org"&gt;ONZ&lt;/&gt; bada &lt;name type="place"&gt;Czeczenię&lt;/&gt;<br>TAKIE MIEJSCE NIE ISTNIEJE&lt;/tit&gt;<br>Komisarzowi &lt;name type="org"&gt;ONZ&lt;/name&gt; ds. praw człowieka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego