Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Kobieta i Życie
Nr: 10
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1954
i kpiąco.
Mądra matka, będąca nie tylko matką, ale a przyjaciółką córki, nie zabroni jej zaprosić "swego" chłopca do domu. Przeciwnie. Sama będzie starała się skłonić ją do tego, tym łatwiej bowiem przez poznanie kolegi córki będzie mogła skierować jej postępowaniem w tym trudnym wychowawczo okresie. A jednocześnie zapobiegnie pokątnym, ukradkowym spotkaniom.
Mądra matka nie sprowadzi opieki nad córką do metod wypytywania się - ale w serdecznej, pełnej zaufania rozmowie sama od miej usłyszy zwierzenia. Dziewczęta przeżywające pierwsze uczucie przeważnie bardzo chętnie mówią c swych przeżyciach z kimś, kto potrafi je zrozumieć.
Tak samo, jak mądra matka, tak i mądra wychowawczyni klasowa
i kpiąco. <br>Mądra matka, będąca nie tylko matką, ale a przyjaciółką córki, nie zabroni jej zaprosić "swego" chłopca do domu. Przeciwnie. Sama będzie starała się skłonić ją do tego, tym łatwiej bowiem przez poznanie kolegi córki będzie mogła skierować jej postępowaniem w tym trudnym wychowawczo okresie. A jednocześnie zapobiegnie pokątnym, ukradkowym spotkaniom. <br>Mądra matka nie sprowadzi opieki nad córką do metod wypytywania się - ale w serdecznej, pełnej zaufania rozmowie sama od miej usłyszy zwierzenia. Dziewczęta przeżywające pierwsze uczucie przeważnie bardzo chętnie mówią c swych przeżyciach z kimś, kto potrafi je zrozumieć. <br>Tak samo, jak mądra matka, tak i mądra wychowawczyni klasowa
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego