Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
warunki materialne zmuszają nas do takich zmian. Istnieje powiedzenie, że lepsze to już było. Bądźmy chociaż w miernym stopniu optymistami i liczmy na to, że wróci to co było uprzednio, ale w lepszym wydaniu.
Pozostałe oddziały ulegają drobnym zmianom - zwiększenie łóżek na oddziale rehabilitacji kardiologicznej. Oddział wewnętrzny i dziecięcy nie ulegną istotnym zmianom.
Opiekę ratowniczą i pogotowie ratunkowe przejmuje Szpital Wojewódzki z Elbląga i tworzy w Pasłęku podstację, najpewniej w pomieszczeniach byłej przychodni przy Pl. Grunwaldzkim. Z takim wnioskiem wystąpiła Pani Dyrektor Gelert i można uważać, że tak będzie w rzeczywistości.
Toczy się walka o pieniądze pacjenta i NFZ między firmami
warunki materialne zmuszają nas do takich zmian. Istnieje powiedzenie, że lepsze to już było. Bądźmy chociaż w miernym stopniu optymistami i liczmy na to, że wróci to co było uprzednio, ale w lepszym wydaniu. <br>Pozostałe oddziały ulegają drobnym zmianom - zwiększenie łóżek na oddziale rehabilitacji kardiologicznej. Oddział wewnętrzny i dziecięcy nie ulegną istotnym zmianom. <br>Opiekę ratowniczą i pogotowie ratunkowe przejmuje Szpital Wojewódzki z Elbląga i tworzy w Pasłęku podstację, najpewniej w pomieszczeniach byłej przychodni przy Pl. Grunwaldzkim. Z takim wnioskiem wystąpiła Pani Dyrektor Gelert i można uważać, że tak będzie w rzeczywistości. <br>Toczy się walka o pieniądze pacjenta i NFZ między firmami
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego