Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
szczęśliwi.
Doktor Lillian Glass, znana amerykańska specjalistka w dziedzinie komunikacji międzyludzkiej i autorka książki "Toksyczni ludzie" (Dom Wydawniczy REBIS, Poznań 1998), jest tego samego zdania. "Nietzsche powiedział niegdyś: ťCo mnie nie zabija, to mnie wzmacniaŤ. Jakże wielką miał słuszność - pisze. - Gdy jesteś w stanie poradzić sobie z ludźmi, którzy cię unieszczęśliwiają, bez wątpienia stajesz się człowiekiem silniejszym i bardziej pewnym siebie. Twoja wewnętrzna siła pozwoli ci na podejmowanie ryzyka w życiu zawodowym i osobistym, by w efekcie zapewnić bogatszą, pełniejszą i bardziej urozmaiconą podróż przez życie pełne pozytywnych i ekscytujących zdarzeń."

Giętkość trzciny
Co to znaczy samotne dzieciństwo? To znaczy, że
szczęśliwi.<br>Doktor Lillian Glass, znana amerykańska specjalistka w dziedzinie komunikacji międzyludzkiej i autorka książki "Toksyczni ludzie" (Dom Wydawniczy REBIS, Poznań 1998), jest tego samego zdania. "Nietzsche powiedział niegdyś: ťCo mnie nie zabija, to mnie wzmacniaŤ. Jakże wielką miał słuszność - pisze. - Gdy jesteś w stanie poradzić sobie z ludźmi, którzy cię unieszczęśliwiają, bez wątpienia stajesz się człowiekiem silniejszym i bardziej pewnym siebie. Twoja wewnętrzna siła pozwoli ci na podejmowanie ryzyka w życiu zawodowym i osobistym, by w efekcie zapewnić bogatszą, pełniejszą i bardziej urozmaiconą podróż przez życie pełne pozytywnych i ekscytujących zdarzeń."<br><br>Giętkość trzciny<br>Co to znaczy samotne dzieciństwo? To znaczy, że
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!