Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Detektyw
Nr: 4(152)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
że Dorota - po pierwsze - nigdy nie wpuszczała obcych, nieznanych sobie ludzi do mieszkania. Po drugie - było to zabójstwo wyłącznie na tle seksualnym; z mieszkania nic nie zginęło i nie stwierdzono śladów plądrowania, chociaż byłoby co ukraść.
Wiadomo, że gwałciciel, który zakrada się do mieszkania swojej ofiary, robi to zawsze po uprzedniej, dłuższej obserwacji. Komu zaś było najłatwiej obserwować Dorotę w taki sposób, by nie zorientowała się, że jest obserwowana? Tylko komuś z bliskiego sąsiedztwa. Ktoś słyszał lub widział odbywające się tam "balangi" i mógł zapukać do Doroty zaraz po tym, jak zabawa się skończyła, a jej goście wyszli z bloku.
Okazało
że Dorota - po pierwsze - nigdy nie wpuszczała obcych, nieznanych sobie ludzi do mieszkania. Po drugie - było to zabójstwo wyłącznie na tle seksualnym; z mieszkania nic nie zginęło i nie stwierdzono śladów plądrowania, chociaż byłoby co ukraść.<br>Wiadomo, że gwałciciel, który zakrada się do mieszkania swojej ofiary, robi to zawsze po uprzedniej, dłuższej obserwacji. Komu zaś było najłatwiej obserwować Dorotę w taki sposób, by nie zorientowała się, że jest obserwowana? Tylko komuś z bliskiego sąsiedztwa. Ktoś słyszał lub widział odbywające się tam "balangi" i mógł zapukać do Doroty zaraz po tym, jak zabawa się skończyła, a jej goście wyszli z bloku.<br>Okazało
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!