Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Rok: 2004
działa przekonali się wczoraj wielbiciele spożywania alkoholu w miejscach publicznych. Czterech sprawców wykroczenia ukarano mandatami karnymi a w jednym przypadku sporządzono wniosek o ukaranie do Sądu Grodzkiego.
Komendant Komisariatu Policji w Pasłęku

Zatrzymany na gorącym uczynku
Policjanci z Pasłęka zatrzymali 20 letniego Sebastiana B., sprawcę włamania i kradzieży. Zatrzymany po uprzednim wybiciu szyby we fiacie zaparkowanym przy ulicy Chrobrego dokonał kradzieży radioodtwarzacza oraz płyty CD. Sprawca na widok policjantów odrzucił skradzione mienie w krzaki a sam zaczął uciekać. Pościg trwał kilka minut. Mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Skradziony sprzęt odzyskano.
Komendant Komisariatu Policji w Pasłeku

Adres internetowy policji
Informuję
działa przekonali się wczoraj wielbiciele spożywania alkoholu w miejscach publicznych. Czterech sprawców wykroczenia ukarano mandatami karnymi a w jednym przypadku sporządzono wniosek o ukaranie do Sądu Grodzkiego. <br>&lt;au&gt;Komendant Komisariatu Policji w Pasłęku&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Zatrzymany na gorącym uczynku&lt;/&gt;<br>Policjanci z Pasłęka zatrzymali 20 letniego Sebastiana B., sprawcę włamania i kradzieży. Zatrzymany po uprzednim wybiciu szyby we fiacie zaparkowanym przy ulicy Chrobrego dokonał kradzieży radioodtwarzacza oraz płyty CD. Sprawca na widok policjantów odrzucił skradzione mienie w krzaki a sam zaczął uciekać. Pościg trwał kilka minut. Mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. Skradziony sprzęt odzyskano. <br>&lt;au&gt;Komendant Komisariatu Policji w Pasłeku&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Adres internetowy policji&lt;/&gt;<br>Informuję
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!