Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 10
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Nowy Targ Al. Tysiąclecia 37).
6. Komisja pod przewodnictwem prof. Stanisława Rodzińskiego - rektora Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dokona oceny prac w czterech grupach wiekowych: .
Wernisaż wystawy oraz rozdanie nagród nastąpi 14 kwietnia 1999 r. w Ratuszu.
Nagrodzone prace przechodzą na własność organizatora, który zastrzega sobie prawo wykorzystania poligraficznego po uprzednim umieszczeniu nazwiska autora.
Burmistrz Miasta Nowego Targu, Marek FryźlewiczZ prac Rady Miejskiej

1 marca odbyła się kolejna - VI sesja Rady Miejskiej, na której podjęto uchwały w sprawach:
- przystąpienia gminy-miasta Nowy Targ do Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski,
- przyjęcia sprawozdania z realizacji w 1998 roku zadań Miejskiego Programu Profilaktyki
Nowy Targ Al. Tysiąclecia 37).<br>6. Komisja pod przewodnictwem prof. Stanisława Rodzińskiego - rektora Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dokona oceny prac w czterech grupach wiekowych: &lt;gap&gt;.<br>Wernisaż wystawy oraz rozdanie nagród nastąpi 14 kwietnia 1999 r. w Ratuszu.<br>Nagrodzone prace przechodzą na własność organizatora, który zastrzega sobie prawo wykorzystania poligraficznego po uprzednim umieszczeniu nazwiska autora.<br>&lt;au&gt;Burmistrz Miasta Nowego Targu, Marek Fryźlewicz&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Z prac Rady Miejskiej&lt;/tit&gt;<br><br>1 marca odbyła się kolejna - VI sesja Rady Miejskiej, na której podjęto uchwały w sprawach:<br>- przystąpienia gminy-miasta Nowy Targ do Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski,<br>- przyjęcia sprawozdania z realizacji w 1998 roku zadań Miejskiego Programu Profilaktyki
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!