Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 2000
utratę wilgoci przez skórę i wspomaga jej naturalną regenerację. Testy dermatologiczne potwierdziły, że Oil of Olaz Anti Wrinkle Firming Cream jest dobrze tolerowany przez wszystkie rodzaje skóry. Dla wszystkich rodzajów cery z wyjątkiem skóry wrażliwej.
STOSOWANIE
Codziennie rano i wieczorem wmasuj krem delikatnie w skórę twarzy, szyi i dekoltu po uprzednim dokładnym jej oczyszczeniu.
Należy używać wyłącznie według wskazówek
UWAGA: Nie nakładać na skórę w okolicy oczu. Jeśli dostanie się do oczu, należy dokładnie przepłukać oczy wodą. Jeśli wystąpi podrażnienie skóry, zaprzestać używania.

SPECJALNA PIELĘGNACJA
OIL OF OLAZ
INTENSIVE NOURISHING CREAM 50 ml
(krem odżywczy o intensywnym działaniu)
Oil of Olaz
utratę wilgoci przez skórę i wspomaga jej naturalną regenerację. Testy dermatologiczne potwierdziły, że Oil of Olaz Anti Wrinkle Firming Cream jest dobrze tolerowany przez wszystkie rodzaje skóry. Dla wszystkich rodzajów cery z wyjątkiem skóry wrażliwej.<br>&lt;tit&gt;STOSOWANIE&lt;/&gt;<br>Codziennie rano i wieczorem wmasuj krem delikatnie w skórę twarzy, szyi i dekoltu po uprzednim dokładnym jej oczyszczeniu.<br>Należy używać wyłącznie według wskazówek<br>UWAGA: Nie nakładać na skórę w okolicy oczu. Jeśli dostanie się do oczu, należy dokładnie przepłukać oczy wodą. Jeśli wystąpi podrażnienie skóry, zaprzestać używania.<br><br>&lt;tit&gt;SPECJALNA PIELĘGNACJA<br>OIL OF OLAZ&lt;/&gt;<br>INTENSIVE NOURISHING CREAM 50 ml<br>(krem odżywczy o intensywnym działaniu)<br>Oil of Olaz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego