Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 2000
w ciągu dnia, sprawiając, że skóra staje się miękka i jędrna.
( Hipoalergiczny
Intensive Nourishing Cream został opracowany specjalnie dla uniknięcia podrażnień nawet skóry wrażliwej. W 100%, pozbawiony jest barwników i substancji zapachowych i nadaje się dla każdego rodzaju skóry.
STOSOWANIE
Codziennie wmasuj krem delikatnie w skórę twarzy i szyi po uprzednim dokładnym jej oczyszczeniu.

SPECJALNA PIELĘGNACJA
OIL OF OLAZ
EYE CONTOUR GEL 15 ml (żel pod oczy)
Oil of Olaz Eye Contour Gel ma postać czystego, nietłustego żelu, który intensywnie nawilża i regeneruje delikatną skórę wokół oczu, pomagając utrzymać jej świeżość i młody wygląd.
DZIAŁANIE
( Zmniejsza cienie i opuchliznę
Specjalne składniki
w ciągu dnia, sprawiając, że skóra staje się miękka i jędrna. <br>( Hipoalergiczny<br>Intensive Nourishing Cream został opracowany specjalnie dla uniknięcia podrażnień nawet skóry wrażliwej. W 100%, pozbawiony jest barwników i substancji zapachowych i nadaje się dla każdego rodzaju skóry.<br>&lt;tit&gt;STOSOWANIE&lt;/&gt;<br>Codziennie wmasuj krem delikatnie w skórę twarzy i szyi po uprzednim dokładnym jej oczyszczeniu.<br><br>&lt;tit&gt;SPECJALNA PIELĘGNACJA<br>OIL OF OLAZ&lt;/&gt;<br>EYE CONTOUR GEL 15 ml (żel pod oczy)<br>Oil of Olaz Eye Contour Gel ma postać czystego, nietłustego żelu, który intensywnie nawilża i regeneruje delikatną skórę wokół oczu, pomagając utrzymać jej świeżość i młody wygląd.<br>&lt;tit&gt;DZIAŁANIE&lt;/&gt;<br>( Zmniejsza cienie i opuchliznę<br>Specjalne składniki
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego