Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1997
jednostce pieniężnej. Oznacza to, że jeśli dotychczasowa wartość nominalna jednej obligacji równa jest dziś 1000000 zł, po 1 stycznia 1995 roku zostanie przeliczona na nową jednostkę pieniężną i wyrażona kwotą 100 zł.

Niezależnie od tego, czy obligacje zostały nabyte na rynku pierwotnym, czy wtórnym (np. na Giełdzie Papierów Wartościowych po uprzednim otwarciu rachunku w biurze maklerskim), posiadacz obligacji skarbowych otrzyma po 1 stycznia 1995 roku - wyliczoną według dotychczasowych zasad - należną mu kwotę. Jej wartość nie ulegnie zmianie, wyrażona będzie jedynie w nowej jednostce pieniężnej.

Państwo: X, Y i Z powinni pamiętać o jednym:
ustawa o denominacji złotego nie zmienia w najmniejszym
jednostce pieniężnej. Oznacza to, że jeśli dotychczasowa wartość nominalna jednej obligacji równa jest dziś 1000000 zł, po 1 stycznia 1995 roku zostanie przeliczona na nową jednostkę pieniężną i wyrażona kwotą 100 zł.<br><br>Niezależnie od tego, czy obligacje zostały nabyte na rynku pierwotnym, czy wtórnym (np. na Giełdzie Papierów Wartościowych po uprzednim otwarciu rachunku w biurze maklerskim), posiadacz obligacji skarbowych otrzyma po 1 stycznia 1995 roku - wyliczoną według dotychczasowych zasad - należną mu kwotę. Jej wartość nie ulegnie zmianie, wyrażona będzie jedynie w nowej jednostce pieniężnej.<br><br>Państwo: X, Y i Z powinni pamiętać o jednym:<br>ustawa o denominacji złotego nie zmienia w najmniejszym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego