Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy finansowe
Rok wydania: 1997
Rok powstania: 1995
pacjenta jest przeniesienie dokumentacji z lecznicy do tego lekarza, który będzie pełnił funkcję lekarza pierwszego kontaktu.
Informacja nt. możliwości korzystania przez profesorów uczelni z usług dawnej lecznicy Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej zostanie podana w późniejszym terminie (po uzyskaniu wiarygodnych wyjaśnień z MZiOS).


Millenium
Nadchodzi nowe millennium.
Bardziej uśmiechnięte i uprzejme.
Gdzie tak znaczy tak.
Nowe millennium - jest bliżej niż sądzisz.

Nadchodzi nowe millennium.
Bardziej uśmiechnięte i uprzejme.
Gdzie tak znaczy tak.
Nowe millennium - jest bliżej niż sądzisz.


CIGNA - firma ubezpieczeniowa
CIGNA
CIGNA CORPORATION
Założona w 1792 r. jest jedną z największych na świecie firm ubezpieczeniowych. Zaufało jej już 30 milionów
pacjenta jest przeniesienie dokumentacji z lecznicy do tego lekarza, który będzie pełnił funkcję lekarza pierwszego kontaktu.<br>Informacja nt. możliwości korzystania przez profesorów uczelni z usług dawnej lecznicy Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej zostanie podana w późniejszym terminie (po uzyskaniu wiarygodnych wyjaśnień z MZiOS).&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="advert" sub="economy"&gt;<br>&lt;tit&gt; Millenium&lt;/&gt;<br>Nadchodzi nowe millennium.<br>Bardziej uśmiechnięte i uprzejme. <br>Gdzie tak znaczy tak.<br>Nowe millennium - jest bliżej niż sądzisz.<br><br>Nadchodzi nowe millennium.<br>Bardziej uśmiechnięte i uprzejme. <br>Gdzie tak znaczy tak.<br>Nowe millennium - jest bliżej niż sądzisz.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="advert" sub="economy"&gt;<br>&lt;tit&gt; CIGNA - firma ubezpieczeniowa &lt;/&gt;<br>CIGNA<br>&lt;tit&gt;CIGNA CORPORATION&lt;/&gt;<br>Założona w 1792 r. jest jedną z największych na świecie firm ubezpieczeniowych. Zaufało jej już 30 milionów
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego