Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 11.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
w jego skromne progi zawitał inkasent, by sprawdzić stan licznika elektrycznego, myśliwy niewiele myśląc wyciągnął dubeltówkę i zagroził odstrzałem. Nie wiedział zapewne, że inkasent to gatunek chroniony.

Ubezpieczeni przez opatrzność

Ciekawą ofertę o kryptonimie Parafia przygotowało Towarzystwo Ubezpieczeniowe Warta. Dzięki niej można otrzymać 20-proc. zniżkę na ubezpieczenie komunikacyjne i upust przy ubezpieczaniu mieszkania. Warunkiem jest przedstawienie karteczki od proboszcza, który potwierdzi, że klient jest katolikiem - informuje "Słowo Polskie". Powody wprowadzenia takiej oferty nie są znane. Należy jednak przypuszczać, że towarzystwo ubezpieczeniowe wierzy, że katolicy mogą liczyć na opatrznościową opiekę, która ochroni ich przed złem, a towarzystwo przed wypłatą odszkodowań.

Poświadczenie
w jego skromne progi zawitał inkasent, by sprawdzić stan licznika elektrycznego, myśliwy niewiele myśląc wyciągnął dubeltówkę i zagroził odstrzałem. Nie wiedział zapewne, że inkasent to gatunek chroniony.<br><br>&lt;tit&gt;Ubezpieczeni przez opatrzność&lt;/&gt;<br><br>Ciekawą ofertę o kryptonimie Parafia przygotowało Towarzystwo Ubezpieczeniowe Warta. Dzięki niej można otrzymać 20-proc. zniżkę na ubezpieczenie komunikacyjne i upust przy ubezpieczaniu mieszkania. Warunkiem jest przedstawienie karteczki od proboszcza, który potwierdzi, że klient jest katolikiem - informuje "Słowo Polskie". Powody wprowadzenia takiej oferty nie są znane. Należy jednak przypuszczać, że towarzystwo ubezpieczeniowe wierzy, że katolicy mogą liczyć na opatrznościową opiekę, która ochroni ich przed złem, a towarzystwo przed wypłatą odszkodowań.<br><br>&lt;tit&gt;Poświadczenie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego