Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 31
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
okiem. Poszkodowany twierdzi, że zaatakowany został z tyłu przez Ryszarda K., który z kolei mówi, że jego kompan upadł i sam nadział się na nóż.
(aza)Wandal w pizzerii

Nie pusty żołądek był przyczyną wizyty czterech mężczyzn w pizzerii przy ul. Królowej Jadwigi w Nowym Targu. Mężczyźni postanowili dać tu upust swojej energii.
Uszkodzili drzwi wejściowe i szyby pancerne. Właściciel lokalu zawiadomił natychmiast policję. Pościg zakończył się powodzeniem. Sprawcy zniszczeń, oszacowanych na 3 tys. zł, zostali zatrzymani. Trzech z nich to mieszkańcy Nowego Targu, czwarty jest ludźmierzaninem.
BZKronika regionalna

* Liczba turystów w Tatrach nie zmniejsza się. W ubiegłym tygodniu do
okiem. Poszkodowany twierdzi, że zaatakowany został z tyłu przez Ryszarda K., który z kolei mówi, że jego kompan upadł i sam nadział się na nóż.<br>&lt;au&gt;(aza)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wandal w pizzerii&lt;/tit&gt;<br><br>Nie pusty żołądek był przyczyną wizyty czterech mężczyzn w pizzerii przy ul. Królowej Jadwigi w Nowym Targu. Mężczyźni postanowili dać tu upust swojej energii.<br>Uszkodzili drzwi wejściowe i szyby pancerne. Właściciel lokalu zawiadomił natychmiast policję. Pościg zakończył się powodzeniem. Sprawcy zniszczeń, oszacowanych na 3 tys. zł, zostali zatrzymani. Trzech z nich to mieszkańcy Nowego Targu, czwarty jest ludźmierzaninem.<br>&lt;au&gt;BZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kronika regionalna&lt;/tit&gt;<br><br>* Liczba turystów w Tatrach nie zmniejsza się. W ubiegłym tygodniu do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!