Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2930
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
zakładów, gdzie sadystycznie dręczy się pracowników. Ustrzegłoby to wiele osób przed pomyłką w wyborze miejsca pracy. Chętnie nawiązałbym kontakt z organizacją antymobbingową w Polsce i podjął z nią współpracę.
Arkadiusz J. Królikowski,
arkadiusz.krolikowski@poczta.fm

Nazbyt ekstrawagancki weekend
Drogie moje od wielu lat czytane pismo! Przepraszam, ale muszę dać upust memu rozdrażnieniu. Nr 2927, str. 37 - artykuł pani Sataleckiej. Naliczyłam 6, a może 7 (nie wiem, czy nazwa Vien Gaudi Orchestra to może po katalońsku, jeśli tak, to przepraszam) błędów. Ich odnalezienie polecam znawcom pięknego miasta Wiednia, jego historii, znamienitych kulturalnych placówek, nazwisk twórców i malarzy oraz okolicznych zamków.
Niemile
zakładów, gdzie sadystycznie dręczy się pracowników. Ustrzegłoby to wiele osób przed pomyłką w wyborze miejsca pracy. Chętnie nawiązałbym kontakt z organizacją &lt;orig&gt;antymobbingową&lt;/&gt; w Polsce i podjął z nią współpracę.<br>&lt;au&gt;Arkadiusz J. Królikowski&lt;/&gt;,<br>arkadiusz.krolikowski@poczta.fm&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1 type="letter" sex="f"&gt;&lt;tit1&gt;Nazbyt ekstrawagancki weekend&lt;/&gt;<br>Drogie moje od wielu lat czytane pismo! Przepraszam, ale muszę dać upust memu rozdrażnieniu. Nr 2927, str. 37 - artykuł pani Sataleckiej. Naliczyłam 6, a może 7 (nie wiem, czy nazwa &lt;name type="org"&gt;Vien Gaudi Orchestra&lt;/&gt; to może po katalońsku, jeśli tak, to przepraszam) błędów. Ich odnalezienie polecam znawcom pięknego miasta Wiednia, jego historii, znamienitych kulturalnych placówek, nazwisk twórców i malarzy oraz okolicznych zamków.<br>Niemile
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego