Typ tekstu: Prasa
Tytuł: NAJ
Nr: 31
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
szybko stracisz parę kilogramów i szybko je odzyskasz. Huśtawka wagi powoduje też huśtawkę ciśnienia i jego stopniowy, ale ciągły wzrost. Dlatego nadwagi pozbywaj się powoli - najzdrowiej jest chudnąć nie więcej niż kilogram tygodniowo.
5. Walcz ze stresem. Tłumienie emocji i gniewu zawsze powoduje wzrost ciśnienia krwi. Dlatego staraj się dawać upust uczuciom i z większym dystansem podchodź do codziennych problemów. Wypróbuj różne techniki relaksacji - np. ćwiczenia jogi czy choćby tylko głębokie oddechy, itp.
6. Ogranicz sól. Zawiera sód, który zatrzymuje wodę w organizmie, a tym samym podnosi ciśnienie krwi. W niektórych produktach spożywczych są znaczne ilości soli (np. wędliny, ser żółty
szybko stracisz parę kilogramów i szybko je odzyskasz. Huśtawka wagi powoduje też huśtawkę ciśnienia i jego stopniowy, ale ciągły wzrost. Dlatego nadwagi pozbywaj się powoli - najzdrowiej jest chudnąć nie więcej niż kilogram tygodniowo.<br>5. Walcz ze stresem. Tłumienie emocji i gniewu zawsze powoduje wzrost ciśnienia krwi. Dlatego staraj się dawać upust uczuciom i z większym dystansem podchodź do codziennych problemów. Wypróbuj różne techniki relaksacji - np. ćwiczenia jogi czy choćby tylko głębokie oddechy, itp. <br>6. Ogranicz sól. Zawiera sód, który zatrzymuje wodę w organizmie, a tym samym podnosi ciśnienie krwi. W niektórych produktach spożywczych są znaczne ilości soli (np. wędliny, ser żółty
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!