Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Sławomir Shuty
Tytuł: Blok - powieść hipertekstowa
Rok: 2003
coś pokazują. Te kolorowe gazety. Michałek stoją z Jacusiem schowani na piątym i krzyczą: Eeee... kociarze!!, i chyc szybko do mieszkania.

VI PIĘTRO

Fabianowie
Daleko, daleko, za górą, za rzeką jest takie śmieszne miasteczko. Opowiem o nim troszeczkę. W śmiesznym mieście Ciaputkowie strasznie silni są panowie. I swej siły dają upust na kobiecie, na dzieciakach - są nadludźmi we wszechświecie.
Ciaputkowo zaś to spore miasto. Wysokie domy pną się pod niebo. Przychodnie zdrowia pełne są ponurych chorych. Na szerokich ulicach całe mnóstwo ładnych kolorowych samochodów. Ich kierowcy oraz taksówkarze głośno używają wielu słów powszechnie uznanych za wulgarne. To im się nie podoba
coś pokazują. Te kolorowe gazety. Michałek stoją z Jacusiem schowani na piątym i krzyczą: Eeee... &lt;orig&gt;kociarze&lt;/&gt;!!, i chyc szybko do mieszkania.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;VI PIĘTRO&lt;/&gt; <br><br>&lt;tit&gt;Fabianowie&lt;/&gt;<br>Daleko, daleko, za górą, za rzeką jest takie śmieszne miasteczko. Opowiem o nim troszeczkę. W śmiesznym mieście Ciaputkowie strasznie silni są panowie. I swej siły dają upust na kobiecie, na dzieciakach - są nadludźmi we wszechświecie. <br>Ciaputkowo zaś to spore miasto. Wysokie domy pną się pod niebo. Przychodnie zdrowia pełne są ponurych chorych. Na szerokich ulicach całe mnóstwo ładnych kolorowych samochodów. Ich kierowcy oraz taksówkarze głośno używają wielu słów powszechnie uznanych za wulgarne. To im się nie podoba
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!