Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
chodzić z BEZ, będzie przeżywał szok za szokiem. Najpierw dowie się, że w woreczku, który przed chwilą od niej dostał, pobrzękuje skradziona z lokalnego muzeum kolekcja starych monet. Chwilę później zrozumie, że to on właśnie ucieka z nią przed policją na swojej deskorolce.
Kiedy BEZ dorośnie, jej rozbuchana osobowość znajdzie upust zupełnie gdzie indziej. Na dorocznym przyjęciu firmy będzie pieścić stopą łydkę żony swego szefa. Oczywiście wierząc, że zaczepiana dama przypisze zaloty własnemu mężowi.

UM: Ulubienica Mamusi.

My, mężczyźni zawsze potrafimy wyczuć, kiedy popełniliśmy prawdziwy błąd. To jest wtedy, gdy nasze własne matki nagle zaczynają pałać sympatią do którejś z naszych
chodzić z BEZ, będzie przeżywał szok za szokiem. Najpierw dowie się, że w woreczku, który przed chwilą od niej dostał, pobrzękuje skradziona z lokalnego muzeum kolekcja starych monet. Chwilę później zrozumie, że to on właśnie ucieka z nią przed policją na swojej deskorolce. <br>Kiedy BEZ dorośnie, jej rozbuchana osobowość znajdzie upust zupełnie gdzie indziej. Na dorocznym przyjęciu firmy będzie pieścić stopą łydkę żony swego szefa. Oczywiście wierząc, że zaczepiana dama przypisze zaloty własnemu mężowi. <br><br>&lt;tit&gt;UM: Ulubienica Mamusi.&lt;/&gt;<br><br>My, mężczyźni zawsze potrafimy wyczuć, kiedy popełniliśmy prawdziwy błąd. To jest wtedy, gdy nasze własne matki nagle zaczynają pałać sympatią do którejś z naszych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!