Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: Gazeta Konsultantki Avon
Nr: 4
Rok: 2004
i 7 - wskazanie wartości zamówienia i ilość Klientów, którzy zapoznali się z ofertą z danego katalogu, nie są obowiązkowe do wypełnienia i mają charakter informacyjny.

Oferta netto
Oferta pozakatalogowa, zamieszczana na dodatkowych ulotkach. W ofercie netto produkty dostępne są do wyczerpania zapasów magazynowych, nie podlegają zwrotowi i nie są objęte upustem. Podane ceny zawierają podatek VAT.
Wszystkie zamawiane produkty z ofert netto należy wprowadzić na formularz zamówienia i pamiętać, że pokazane w cenniku ceny to ceny, od których nie będzie już liczony upust (jednak wartość tych produktów zwiększy całe zamówienie Konsultantki, przez co może wpłynąć na zwiększenie bazy naliczania upustu). Informacja
i 7 - wskazanie wartości zamówienia i ilość Klientów, którzy zapoznali się z ofertą z danego katalogu, nie są obowiązkowe do wypełnienia i mają charakter informacyjny.<br><br>&lt;tit&gt;Oferta netto&lt;/&gt;<br>Oferta pozakatalogowa, zamieszczana na dodatkowych ulotkach. W ofercie netto produkty dostępne są do wyczerpania zapasów magazynowych, nie podlegają zwrotowi i nie są objęte upustem. Podane ceny zawierają podatek VAT.<br>Wszystkie zamawiane produkty z ofert netto należy wprowadzić na formularz zamówienia i pamiętać, że pokazane w cenniku ceny to ceny, od których nie będzie już liczony upust (jednak wartość tych produktów zwiększy całe zamówienie Konsultantki, przez co może wpłynąć na zwiększenie bazy naliczania upustu). Informacja
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

ZAGŁOSUJ NA MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021!

To już ostatnia prosta! Rozwijana lista poniżej zawiera finałową dwudziestkę. Zapoznaj się z ich znaczeniem i zagłosuj na zwycięskie słowo!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!