Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Wyborcza
Nr: 248
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1997
dziecko. Poza tym przyjmowanie leków nie jest obojętne dla zdrowia.
Pracująca studentka Jola z Tych czeka na podobny zabieg: - Na szczęście w pracy wyznaczyli mi zastępstwo, ale tracę zajęcia na uczelni.
Oddział neurologiczny. Starsza pani ma nowotwór z przerzutami. - Nowotwór powoduje ucisk na kręgosłup i straszne cierpienie. Można już tylko uśmierzać ból, a morfina wywołuje skutki uboczne - mówi ordynator dr Andrzej Popiołek.
Z 400 anestezjologów zatrudnionych w Katowickiem prawie wszyscy biorą udział w proteście. Do głodówki przystąpiło ponad 60.
Iwona Dudzik, TychyCZY BUZEK BĘDZIE SAPEREM

Elżbieta Cichocka
Polski system ochrony zdrowia jest jak rozsypujący się samochód. Trudno go naprawić, a
dziecko. Poza tym przyjmowanie leków nie jest obojętne dla zdrowia. <br>Pracująca studentka Jola z Tych czeka na podobny zabieg: - Na szczęście w pracy wyznaczyli mi zastępstwo, ale tracę zajęcia na uczelni. <br>Oddział neurologiczny. Starsza pani ma nowotwór z przerzutami. - Nowotwór powoduje ucisk na kręgosłup i straszne cierpienie. Można już tylko uśmierzać ból, a morfina wywołuje skutki uboczne - mówi ordynator dr Andrzej Popiołek. <br>Z 400 anestezjologów zatrudnionych w Katowickiem prawie wszyscy biorą udział w proteście. Do głodówki przystąpiło ponad 60. <br>&lt;au&gt;Iwona Dudzik&lt;/au&gt;, Tychy&lt;/div&gt; <br><br><br><br>&lt;div type="art" sex="f"&gt;&lt;tit&gt;CZY BUZEK BĘDZIE SAPEREM&lt;/tit&gt;<br><br>&lt;au&gt;Elżbieta Cichocka&lt;/au&gt; <br>&lt;intro&gt;Polski system ochrony zdrowia jest jak rozsypujący się samochód. Trudno go naprawić, a
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego