Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 24.01
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
za głębokimi zmianami w rządzie. Chcą, by weszli do niego liderzy głównych partii AWS. Jednak zdaniem rzecznika Unii Wolności Andrzeja Potockiego zmian potrzeba nie w rządzie, lecz w samej Akcji.
Dyskusja o tym dopiero się zacznie. Krzaklewski zapowiedział usprawnienie pracy klubu. 21 "rokoszan" nie można jednak wyrzucić, bo koalicja bezpowrotnie utraci większość w Sejmie. Już w sobotę ocalała - jak mówili niektórzy - o włos Waldemara Pawlaka (byłego lider PSL nie głosował) i Antoniego Macierewicza (niezależny poseł poparł Wąsacza, przekonany obietnicą powszechnego uwłaszczenia). Zabrakło też na sali dwóch posłów opozycji.
UW oferuje Akcji "ucieczkę do przodu": próbę wyłonienia wspólnego kandydata na prezydenta.
Łukasz
za głębokimi zmianami w rządzie. Chcą, by weszli do niego liderzy głównych partii AWS. Jednak zdaniem rzecznika Unii Wolności Andrzeja Potockiego zmian potrzeba nie w rządzie, lecz w samej Akcji. <br>Dyskusja o tym dopiero się zacznie. Krzaklewski zapowiedział usprawnienie pracy klubu. 21 "rokoszan" nie można jednak wyrzucić, bo koalicja bezpowrotnie utraci większość w Sejmie. Już w sobotę ocalała - jak mówili niektórzy - o włos Waldemara Pawlaka (byłego lider PSL nie głosował) i Antoniego Macierewicza (niezależny poseł poparł Wąsacza, przekonany obietnicą powszechnego uwłaszczenia). Zabrakło też na sali dwóch posłów opozycji. <br>UW oferuje Akcji "ucieczkę do przodu": próbę wyłonienia wspólnego kandydata na prezydenta.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;Łukasz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego