Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 7
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Sądzie Okręgowym w Nowym Sączu zapadł wyrok w sprawie napadu na nowotarską stację benzynową w lipcu zeszłego roku. Przed sądem stanęło pięciu przestępców, w tym siostrzeniec właściciela stacji.
Do rozboju doszło w nocy z 25 na 26 lipca. Czterech bandytów sterroryzowało pracowników stacji, pobiło ich i zamknęło w budynku. Przestępcy uzbrojeni byli w kije baseballowe, policyjną pałkę i nóż. Zabrali pieniądze, telefax, papierosy, gumy do żucia, prezerwatywy i kilka butelek piwa. W sumie straty wyniosły 5 tys. zł.
Jak się w trakcie śledztwa okazało, pomysłodawcą rozboju, a także jednym z jego uczestników był siostrzeniec właściciela stacji, który wcześniej tu pracował.
3
Sądzie Okręgowym w Nowym Sączu zapadł wyrok w sprawie napadu na nowotarską stację benzynową w lipcu zeszłego roku. Przed sądem stanęło pięciu przestępców, w tym siostrzeniec właściciela stacji.<br>Do rozboju doszło w nocy z 25 na 26 lipca. Czterech bandytów sterroryzowało pracowników stacji, pobiło ich i zamknęło w budynku. Przestępcy uzbrojeni byli w kije baseballowe, policyjną pałkę i nóż. Zabrali pieniądze, telefax, papierosy, gumy do żucia, prezerwatywy i kilka butelek piwa. W sumie straty wyniosły 5 tys. zł.<br>Jak się w trakcie śledztwa okazało, pomysłodawcą rozboju, a także jednym z jego uczestników był siostrzeniec właściciela stacji, który wcześniej tu pracował.<br>3
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego