Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.21
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
z których - jak twierdzi - wynika, że spółka ta nie ma w swojej działalności statutowej utylizacji produktów poubojowych. Zdaniem Nowaka, nie było więc podstaw do udzielenia pożyczki z WFOŚ.
(PAP)Tramwaje zderzyły się na pętli

Dwie osoby poszkodowane, uszkodzona trakcja elektryczna, niewielki pożar tramwajów - to efekt najechania na siebie dwóch pojazdów w czasie porannego szczytu w Toruniu.
(PAP)W Gdańsku pożar wywołałby tragedię

W razie pożaru, połowy wysokich budynków w Gdańsku nie dałoby się ugasić i ewakuować z nich ludzi.
Wynika to z kontroli przeprowadzonej przez służby ratownicze. Osiedla skontrolowali strażacy, strażnicy miejscy, policja i administratorzy dzielnic.
W czasie ostatniego tygodnia sprawdzono stan
z których - jak twierdzi - wynika, że spółka ta nie ma w swojej działalności statutowej utylizacji produktów poubojowych. Zdaniem Nowaka, nie było więc podstaw do udzielenia pożyczki z WFOŚ.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Tramwaje zderzyły się na pętli&lt;/&gt;<br><br>Dwie osoby poszkodowane, uszkodzona trakcja elektryczna, niewielki pożar tramwajów - to efekt najechania na siebie dwóch pojazdów w czasie porannego szczytu w Toruniu.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;W Gdańsku pożar wywołałby tragedię&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;W razie pożaru, połowy wysokich budynków w Gdańsku nie dałoby się ugasić i ewakuować z nich ludzi.&lt;/&gt;<br>Wynika to z kontroli przeprowadzonej przez służby ratownicze. Osiedla skontrolowali strażacy, strażnicy miejscy, policja i administratorzy dzielnic.<br>W czasie ostatniego tygodnia sprawdzono stan
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego