Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przegląd Wojsk Lądowych
Nr: 1
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
jej przygotowaniem zostały podzielone między organizacje weryfikacyjne USA i RFN (np. rozesłanie notyfikacji z informacją).
W wizycie zorganizowanej w dniach 25-28 lipca 1995 r. w garnizonie Vilsec i na poligonie Graffenwohr uczestniczyło 36 przedstawicieli z 20 państw OBWE.
Rozpoczęła się ona od briefingu, podczas którego podano wiele informacji użytecznych w czasie całego spotkania. Informacje były ilustrowane slajdami, a ich kserokopie dostarczono wszystkim wizytatorom.
Gospodarze, stosując się do wymagań dokumentu wiedeńskiego z 1994 r. i opracowanego na tej podstawie planu działania, zademonstrowali:
- komputerowy system treningów ogniowo-taktycznych (SIMNET) dla całej załogi czołgu jednocześnie (w sumie dla 28 załóg), umożliwili także wizytatorom udział
jej przygotowaniem zostały podzielone między organizacje weryfikacyjne USA i RFN (np. rozesłanie notyfikacji z informacją).<br>W wizycie zorganizowanej w dniach 25-28 lipca 1995 r. w garnizonie Vilsec i na poligonie Graffenwohr uczestniczyło 36 przedstawicieli z 20 państw OBWE.<br>Rozpoczęła się ona od &lt;orig&gt;briefingu&lt;/&gt;, podczas którego podano wiele informacji użytecznych w czasie całego spotkania. Informacje były ilustrowane slajdami, a ich kserokopie dostarczono wszystkim wizytatorom.<br>Gospodarze, stosując się do wymagań dokumentu wiedeńskiego z 1994 r. i opracowanego na tej podstawie planu działania, zademonstrowali:<br>- komputerowy system treningów ogniowo-taktycznych (SIMNET) dla całej załogi czołgu jednocześnie (w sumie dla 28 załóg), umożliwili także wizytatorom udział
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego