Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
odczuwanie bólu. Muzyka powoduje również obniżenie poziomu hormonów stresu (adrenaliny) i wpływa kojąco na układ limbiczny, decydujący o emocjach.
•Na co pomaga? Przynosi ulgę podczas migreny, pomaga walczyć z bezsennością, zwiększa sprawność intelektualną.
Japońscy naukowcy odkryli, że obniża poziom hormonów stresu we krwi u pacjentów przed operacją. Słuchanie muzyki w czasie porodu może zmniejszać zapotrzebowanie na leki przeciwbólowe.
A gimnastykowanie się w rytm muzyki jest łatwiejsze, ponieważ mięśnie płynniej kurczą się i rozciągają, a ty mniej się męczysz.
Więcej o wpływie muzyki przeczytasz w książce "Naturalne metody leczenia" Wyd. Amber. A jeżeli chcesz sprawdzić jej działanie na sobie, kup komplet płyt
odczuwanie bólu. Muzyka powoduje również obniżenie poziomu hormonów stresu (adrenaliny) i wpływa kojąco na układ limbiczny, decydujący o emocjach.<br>&#149;Na co pomaga? Przynosi ulgę podczas migreny, pomaga walczyć z bezsennością, zwiększa sprawność intelektualną.<br>Japońscy naukowcy odkryli, że obniża poziom hormonów stresu we krwi u pacjentów przed operacją. Słuchanie muzyki w czasie porodu może zmniejszać zapotrzebowanie na leki przeciwbólowe.<br>A gimnastykowanie się w rytm muzyki jest łatwiejsze, ponieważ mięśnie płynniej kurczą się i rozciągają, a ty mniej się męczysz.<br>Więcej o wpływie muzyki przeczytasz w książce "Naturalne metody leczenia" Wyd. Amber. A jeżeli chcesz sprawdzić jej działanie na sobie, kup komplet płyt
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego