Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 08.03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
zbrojnych. Tymczasem prawie dziesięć lat toczą się boje o śmigłowiec uderzeniowy czy samolot wielozadaniowy.
Posłowie koalicji i opozycji chwalą projekt, ale nie wierzą w jego powodzenie. Paweł Graś (AWS) z Sejmowej Komisji Obrony Narodowej uważa, że społeczeństwo jest gotowe do ofiar tylko w razie bezpośredniego zagrożenia wojną. - Trudno zmobilizować ludzi w czasie względnego spokoju - powątpiewa poseł. - Żadne nadzwyczajne akcje nie wyręczą resortów obrony, gospodarki i finansów.
Jerzy Szmajdziński z SLD też nie liczy na hojne wsparcie armii. - Nie sądzę, by darowizny na wojsko zajęły wysoką pozycję w budżetach domowych - ironizuje poseł.
Krystyna Romanowska, Jerzy Kubrak
zbrojnych. Tymczasem prawie dziesięć lat toczą się boje o śmigłowiec uderzeniowy czy samolot wielozadaniowy. <br>Posłowie koalicji i opozycji chwalą projekt, ale nie wierzą w jego powodzenie. Paweł Graś (AWS) z Sejmowej Komisji Obrony Narodowej uważa, że społeczeństwo jest gotowe do ofiar tylko w razie bezpośredniego zagrożenia wojną. - Trudno zmobilizować ludzi w czasie względnego spokoju - powątpiewa poseł. - Żadne nadzwyczajne akcje nie wyręczą resortów obrony, gospodarki i finansów. <br>Jerzy Szmajdziński z SLD też nie liczy na hojne wsparcie armii. - Nie sądzę, by darowizny na wojsko zajęły wysoką pozycję w budżetach domowych - ironizuje poseł.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;Krystyna Romanowska, Jerzy Kubrak
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego