Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dzień Dobry
Nr: 06/07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
proponowaną sumę odszkodowania i do dziś dom stoi na środku ulicy, powodując gigantyczne korki.
- Zakładamy, że wszystko zakończy się pozytywnie - mówi Eugeniusz Dziekoński. - Jeśli nie, to liczymy, że mimo nawału pracy sąd szybko rozpatrzy naszą ewentualną sprawę. Byłaby to dobra nauczka dla tych, którzy wstrzymują priorytetowe inwestycje.
tom


Mieszkanie oddaliśmy w dobre ręce

Konkurs jakiego jeszcze nie było w stołecznej prasie - dobiegł końca. Mieszkanie za blisko 1,5 mld zł wygrał pan Bolesław Piotrowski (na zdjęciu). - Nie wierzę - mówił zwycięzca i przecierał oczy, odbierając symboliczny klucz na wielkim pikniku, który odbył się w ub. sobotę na Kabatach.
Konkurs "Wygraj mieszkanie" zorganizowaliśmy razem
proponowaną sumę odszkodowania i do dziś dom stoi na środku ulicy, powodując gigantyczne korki.<br>- Zakładamy, że wszystko zakończy się pozytywnie - mówi Eugeniusz Dziekoński. - Jeśli nie, to liczymy, że mimo nawału pracy sąd szybko rozpatrzy naszą ewentualną sprawę. Byłaby to dobra nauczka dla tych, którzy wstrzymują priorytetowe inwestycje.<br>&lt;au&gt;tom&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;Mieszkanie oddaliśmy w dobre ręce&lt;/&gt;<br><br>Konkurs jakiego jeszcze nie było w stołecznej prasie - dobiegł końca. Mieszkanie za blisko 1,5 mld zł wygrał pan Bolesław Piotrowski (na zdjęciu). - Nie wierzę - mówił zwycięzca i przecierał oczy, odbierając symboliczny klucz na wielkim pikniku, który odbył się w ub. sobotę na Kabatach.<br>Konkurs "Wygraj mieszkanie" zorganizowaliśmy razem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego