Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.28
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
fraszce o teatrze, w którym kiedyś odbyła się prapremiera "Wesela" - nam w Krakowie wszystko jedno: przed "Słowackim" stoi Fredro.

MIECZYSŁAW CZUMA Dziennikarzpraca i rynekTylko jedna huta ma szansę rozwoju

PRZEMYSŁ Tylko jedna z 25 polskich hut żelaza i stali - Huta Florian SA w Świętochłowicach, jest według Ministerstwa Gospodarki w dobrej sytuacji i ma perspektywy rozwoju. Sytuację 6 hut uznano za złą, bez możliwości poprawy.
Diagnoza stanu polskich hut zarówno tych z udziałem Skarbu Państwa, jak i prywatnych zawarta jest w pierwszej części zaktualizowanego projektu restrukturyzacji przemysłu hutnictwa żelaza i stali w Polsce.
(PAP)Decyzja Rosji uderzy w eksporterów

PRZEMYSŁ Wprowadzony
fraszce o teatrze, w którym kiedyś odbyła się prapremiera "Wesela" - &lt;q&gt;nam w Krakowie wszystko jedno: przed "Słowackim" stoi Fredro&lt;/&gt;.<br><br>&lt;au&gt;MIECZYSŁAW CZUMA Dziennikarz&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=7&gt;<br><br>&lt;tit&gt;praca i rynek&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Tylko jedna huta ma szansę rozwoju&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;PRZEMYSŁ&lt;/&gt; Tylko jedna z 25 polskich hut żelaza i stali - Huta Florian SA w Świętochłowicach, jest według Ministerstwa Gospodarki w dobrej sytuacji i ma perspektywy rozwoju. Sytuację 6 hut uznano za złą, bez możliwości poprawy.<br>Diagnoza stanu polskich hut zarówno tych z udziałem Skarbu Państwa, jak i prywatnych zawarta jest w pierwszej części zaktualizowanego projektu restrukturyzacji przemysłu hutnictwa żelaza i stali w Polsce.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Decyzja Rosji uderzy w eksporterów&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;PRZEMYSŁ&lt;/&gt; Wprowadzony
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego