Typ tekstu: Książka
Autor: Ostrowicka Beata
Tytuł: Kraina kolorów - księga intryg
Rok: 1999
ich, gdy robię mikstury pocieszenia. Szczypta zmniejszaka i ubywa kłopotów, problemów i zmartwień.
Dlaczego nic mi się nie układa? Kiedy będę mogła wrócić do swojego świata? Do Zachariasza? Wszystko sprzysięgło się przeciwko mnie.
Od samego początku, odkąd znalazłam się w Krainie Kolorów, spotykają mnie złe przygody. Straciłam pamięć, łuskowcy, choć w dobrej wierze, uczynili ze mnie odmieńca, zostałam zamieniona w ptaka, a teraz na dodatek jeszcze ten ktoś, kto byłby w stanie mnie odczarować, sam wymaga pomocy. A jeszcze, jak mówił Nelin, coś mnie czeka, co przekona mnie, jak dobrze mieć dwa serca!
Hiacynta siedziała zamyślona, więc poleciałam do smoka. Już nie
ich, gdy robię mikstury pocieszenia. Szczypta zmniejszaka i ubywa kłopotów, problemów i zmartwień.<br>Dlaczego nic mi się nie układa? Kiedy będę mogła wrócić do swojego świata? Do Zachariasza? Wszystko sprzysięgło się przeciwko mnie.<br>Od samego początku, odkąd znalazłam się w Krainie Kolorów, spotykają mnie złe przygody. Straciłam pamięć, łuskowcy, choć w dobrej wierze, uczynili ze mnie odmieńca, zostałam zamieniona w ptaka, a teraz na dodatek jeszcze ten ktoś, kto byłby w stanie mnie odczarować, sam wymaga pomocy. A jeszcze, jak mówił Nelin, coś mnie czeka, co przekona mnie, jak dobrze mieć dwa serca!<br>Hiacynta siedziała zamyślona, więc poleciałam do smoka. Już nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego